Istorijos
1.2653 1.2653 1.2653 1.2653 1.2653
(1.27 - nieko ypatingo!)

vovackos-dienorastis

Gruodžio 8 diena. Šiandien motina pasiuntė mane i parduotuve nupirkti duonos ir kiaušinių.Už visus pinigus nupirkau Coca-colos, nes ji žymiai skanesne ir naudingesnė nei duona ir kiaušiniai kartu paėmus. Gavau diržo. Diržas neskanus, nors gal naudingas.

 

Gruodžio 9 diena. Šokinėjom su draugeliais nuo garažo. Trečiam zachode Ryžas nušoko ir susilaužė koja, po to nušokau aš ir sulaužiau jam ranka. Nežinau, kaip jis rytoj su gipsu šokinės?..

 

Gruodžio 12 diena. Matematike naglėja dienom. Šiandien pareiškė, kad aš visiškai nežinau matematikos ir i pažymių knygele įrašė kažkokį tai skaičių.

 

Gruodžio 13 diena. Prisisapnavo nuoga geografijos mokytoja, su kardu ir gaubliu rankoje. Išaiškino labai blogai. Nieko neprisimenu.

 

Gruodžio 17 diena. Tėvo kompiuteriu kaliau quake. Po to truputi dar pažaidžiau "Infobuhalteris" ar kaip ten.. Irgi geras, iki trečio lygio priėjau. Su mokesčiais mane ir pribaigė.

 

Gruodžio 22 diena. Šiandien visai mokyklai turėjo būti dainavimo kontrolinis darbas. Buvo tik septyni skambučiai, kad mokykla užminuota. Penkis iš jų aš žinau, kas dar vienas..?

 

Sausio 14 diena. Šiandien per darbu pamoka mokėmės darytis "samokrutkes".

 

Sausio 15 diena. Rūkėm tualete. Dėl neįpratimo užsikosėjau ir praleidau literatūros ir botanikos pamokas.

 

Vasario 20 diena. Ėjome muštis su paraleline klase. Mes juos padarėm!!! Jie mus "supy##ino".

 

Vasario 21 diena. Šiandien kvietė pas direktorių dėl vakarykščio.Aš net riedučių nespėjau nusiimti. Direktorius tiesiog tampė mane po visa kabinetą už plauku.

 

Sausio 25 diena. Motina padeda mokytis chemijos, o tėvas - kaip elgtis.

 

Vasario 5 diena. Prasidėjo mokytoju streikas ! Mūsų visa klase išsiuntė laišką Vyriausybei su prašymu, kad iš pradžių atsiskaitytu su žemdirbiais ir bankrutavusiu įmonių darbuotojais.

 

Vasario 15 diena. Vakar pagaliau gavau iš fizikos dešimt. Po pamokos sėdau ir paskaičiavau vidurki. Gavosi 1,94. Reikia kažką daryti. Argumentai, kad fizikas debilas tėvo jau nebetikina.

 

Vasario 20 diena. Galvojau apie armiją. Eiti visai nesinori. Dar užmuš. Gal vaikų pora pasidaryti??? Ne, tėvai užmuš! Ir kas ta armija sugalvojo. Užmuštu geriau.

 

Kovo 4 diena. Valio ! Pas mane spuogai! Dabar bus galima tepliotis Clearasil'iu kartu su vyrais iš klases.

 

Kovo 7 diena. Pažiūrėjau Zitai po suknele. Kokia ji kvaile!

 

Kovo 15 diena. Motina rėkė ant tėvo, kad jis per mergas pradėjo bėgioti. Taip... Štai ir išaugo tėvelis, o aš ir nepastebėjau...

 

Kovo 20 diena. Įdomu kas tokie žydai ir kodėl jų taip nemėgsta tėvas? Reikia paklausti pas Čaime Rabinovičių. Jo tėvas, įdomu, taip pat jų nemėgsta?

 

Kovo 24 diena. Reikia augti dvasiškai, daugiau skaityti. Prieš miega skaičiau tėvo peidžerį, daug masčiau....

 

Kovo 28 diena. Motina sako, kad jeigu aš blogai mokysiuosi, manęs nepriims dirbti i kioską. O aš ir nenoriu ten dirbti, aš noriu būti kontrolierium troleibuse.

 
 

Geras humoras? Pasidalink!

Taip pat rekomenduojame:

Kūdikio monologas2.5851 2.5851 2.5851 2.5851 2.5851
(2.59 - neblogas!)

 
Vartotojo zona

Geniali mintis

Jeigu pastangos, išleistos moters krūtų studijoms būtų orientuotos kosminiams tyrimams, dabar mėnulyje visur pardavinėtų hot-dogus.