Atsakomybės ribojimas


Visa pateikta informacija JUOKAI.LT svetainėje yra atsiųsta portalo vartotojų, todėl JUOKAI.LT administracija neprisiima atsakomybės už jos turinį.

 

Draudžiama be Juokai.lt administracijos sutikimo kopijuoti, platinti ar kitaip atkartoti svetainėje esantį turinį ir vaizdinę medžiagą kitose svetainėse ar informacijos šaltiniuose, o gavus sutikimą, būtina Juokai.lt nurodyti kaip šaltinį.

 

Didžioji dalis informacijos esančios Juokai.lt svetainėje yra necenzūruojama. Jeigu jūs esate susirūpinęs/-usi dėl tokio pobūdžio medžiagos, prašome spausti čia.

 

Jeigu radote įžeidaus, rasistinio, pornografinio, smurtinio, autorių teises pažeidžiančio turinio, prašome nedesiant kreiptis į JUOKAI.LT administraciją elektroniniu paštu info{.eta.}juokai.lt, ir jis bus pašalintas kaip galima greičiau.
 

Juokai.lt svetainė neprisiima jokios atsokomybės už jums padarytą žalą, kuri Jūsų manymu galėjo kilti dėl turinio, kurį parsisiuntėte ar perskaitėte Juokai.LT svetainėje.

 

Juokai.lt administracija įsipareigoja neplatinti ir nekaupti su svetainės lankytojais susijusių asmeninių duomenų ir neperduoti jų tretiesiems asmenims.

 

Tinklalapyje naudojami slapukai (angl. Cookies) yra naudojami Tinklalapio lankomumo ir populiarumo tikslais. Slapukų naudojimas neleidžia nustatyti Jūsų asmens tapatybės. Mes turime teisę perduoti anonimišką statistinę informaciją tretiesiems asmenims. Jūs turite teisę blokuoti slapukų naudojimą savo interneto naršyklėje.

 

Juokai.lt administracija neatsako už lankytojų paliktus komentarus svetainėje, tačiau pasilieka sau teisę, be perspėjimo, redaguoti ir šalinti komentarus, pažeidžiančius šias taisykles.

 

Didžioji dalis Juokai.lt svetainėje esančios informacijos ir prekinių ženklų priklauso teisėtiems jų savininkams ir autoriams.

 

Jeigu jūs esate pavaizduotas Juokai.lt svetainėje esančioje vaizdinėje medžiagoje ir prieštaraujate šios medžiagos viešinimui, prašome susisiekti su administracija elektroniniu paštu, kartu pateikdami jūsų asmens tapatybę liūdijančius duomenis, ir ši medžiaga bus nedesiant pašalinta.

 
Vartotojo zona

Geniali mintis

Komentuodamas Klintono veiksmus Irake Baltarusijos prezidentas Lukašenka pasakė: "Visą šią operaciją galima pavadinti ne kitaip, kaip "Levinski dykumoje".